Przedsiębiorca vs. bank – a może zagramy w jednej drużynie?

Przedsiębiorca vs. bank – a może zagramy w jednej drużynie?

11:30–11:55

„Własny biznes” to marzenie wielu ludzi, ale też ogromne wyzwanie, z którym trzeba się zmierzyć. Początkujący przedsiębiorca na każdym kroku musi podejmować skuteczne decyzje i szukać optymalnego modelu działania. W procesie tym niezwykle pomocne mogą być instytucje finansowe, które dostarczają podstawowe usługi umożliwiające funkcjonowanie (konto, terminal, leasing, ubezpieczenia…).

Wraz z rozwojem działalności pojawia się coraz więcej obszarów do potencjalnego zacieśniania relacji z bankiem / ubezpieczycielem, a klient staje się bardziej dochodowy. Ale czy zawsze rozgrywka między klientem, a instytucją kończy się obopólną korzyścią, czy na pewno grają w jednej drużynie?

W przypadku klienta firmowego „partnerska relacja” to jeden z kluczowych driverów wyboru banku. W naszym wystąpieniu zastanowimy się, jakie są najważniejsze momenty w rozwoju przedsiębiorstwa, na które bank mógłby skuteczniej odpowiadać.

 

Prelegenci

  Konrad Siwiński

  Strategic Account Manager

  Kantar TNS

  Z Kantar TNS związany od 2011 roku. Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych UW. Doświadczony moderator badań jakościowy (online i tradycyjne), jak również badacz ilościowy. Specjalizuje się w badaniach dla rynku finansowego, a w szczególności w obszarze płatności. Poza pracą w Kantar TNS prowadzi kawiarnię mobilną Bike Cafe w Warszawie, a w czasie wolnym realizuje swoje pasje, jako dziennikarz muzyczny Artrock.pl.

  Agnieszka Rządca

  Account Director

  Kantar TNS

  Blisko 10 letnie doświadczenie w badaniach rynku w tym w dużej mierze dotyczące rynków finansowych. Współtworzy i realizuje projekty syndykatowe, w których podejmowane są aktualne problemy rynku finansowego – zmieniające się potrzeby klientów, modele korzystania z bankowości, ale też bolączki i dylematy banków konkurujących o klientów.