Udany wyjazd wspólnym zwycięstwem – finanse w podróży

Udany wyjazd wspólnym zwycięstwem – finanse w podróży

10:35–11:00

Co czwarty Polak wyjeżdża turystycznie za granicę. Podróż to czas na nowe doświadczenia i emocje, ale także spełnianie marzeń. Dla wielu to czas nagrody i odpoczynku po ciężko przepracowanych miesiącach. Perfekcyjny wyjazd zaczyna się często dużo wcześniej – od zakupu biletów, ubezpieczenia czy waluty, a kończy po powrocie na ostatnich rozliczeniach ze znajomymi czy spłacie debetu na karcie…

Podróż to zawsze swego rodzaju przeżycie, każde pozytywne zaskoczenie, każdy nieprzewidziany problem zostaną z klientem na długo, a doświadczenia przełożą się na nowe oczekiwania i decyzje. Dla instytucji finansowych jest to szansa by zająć miejsce w tych dobrych wspomnieniach lub wspierać klienta przy rozwiązywaniu napotkanych trudności, co z pewnością przełoży się na wspólny sukces.

 

Prelegenci

  Jędrzej Ochremiak

  Account Manager

  Kantar TNS

  Absolwent socjologii na Uniwersytecie Warszawskim, w TNS od 2009 roku. Specjalizuje się w badaniach satysfakcji i lojalności klientów na rynku usług finansowych. Opiekuje się także badaniami własnymi Kantar TNS monitorującymi polski rynek kont osobistych. Autor badania dotyczącego zjawiska polecania banków.

  Małgorzata Szczepanek

  Senior Research Executive

  Kantar TNS

  Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w badaniach zachowań Polaków na rynku usług finansowych. Realizuje zaawansowane analitycznie projekty głównie w obszarze satysfakcji i wizerunku. Opiekuje się cyklicznymi badaniami monitorującymi rynek bankowy.